4.díl

26. listopadu 2012 v 20:57 |  Life with horses

Třída bude seznámena s rozvrhem školy a Kayla si poprvé zajezdí.

Wild:Už je osm měli bychom jít.
Sporty:Jo,velký den začíná.Sporty:Tak to jsem na to zvědavá.
Wild:Já taky.Lola:Dobrý den teď vám popíšu denní rozvrh.Lola:Ti co mají službu v sedm budíček.A ti co ji nemají vstávají v osm.Lola:V devět začíná vyučování ve třídě a trvá až do půl jedné.Lola:Od jedné jste ve stáji nebo na jízdárně.Lola:Ve stáji můžete být do půl osmé.Od devíti do deseti je večerka.Lola:Stáje se odemykají v sedm hodin,takže ti co mají službu jdou do stáje.Lola:Služba může přijít do stáje v 7:05 a je tam do devíti,krmí se koně,čistí se boxy a nepotřební koně se odvádí ven.Lola:Od jedné hodiny do tří máte volno.Lola:Ve tři hodiny se zase krmí a koně se připravují na ježdění,to trvá až do půl osmé.Stáje se zamykají v devět hodin.A službu na tento týden mají Roxy a Nola.Jack:Takže holky vy teď nakrmíte koně a ostatní se připraví na ježdění.Jack:Tak Kaylo ty si vezmi Hvězdu a jdi na jízdárnu a ty Blaine si vezmi Amy a jdi na vyjížďku kolem akademie.Jack:Zkus i kavaletu.
Kayla:Dobře.Wild:Jezdí hezky,myslíš že to dokážem taky?
Sporty:Snad jo.Jack:Tak jo můžete jít.Sporty:Já jsem unavená,nějak mě to tady zmohlo.
Wild:To mi povídej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 27. listopadu 2012 v 6:45 | Reagovat

Perfektní, tak si holky konečně zajezdily. Už jsme se těšily s Íšou na koníčky. Nádherný fotky, páni to musí dát práce všechno tak úžasně naaranžovat. Super jak Roxy a Nola krmily koníky :-D

2 Silkmilk Silkmilk | Web | 27. listopadu 2012 v 12:08 | Reagovat

To bylo pěkně dlouhý ;-). Ani se holkám nedivím, včera jsem na tom byla podobně, pěkně mě bolely nohy. Líbila se mi jízda na koni a výběh, který jsi udělala. Taky třída ve škole. Moc hezký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama